На Тернопільщині медсестра побила маму, яка захищала свого сина (ФОТО 18+)

На Тернопільщині між двома жінками трапився неприємний інцидент, який вилився в ушкодження тіла однієї із них.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук мешканка Тернопільщини Оксана Цюпа опублікувала допис, в якому розповіла про шокуючий акт агресії, жертвою якого їй довелося стати:

“Ось такі не адекватні медики у нас працюють, у Плебанівці на ФАПі, які пролягають руки до чужих дітей, я як мама не взмозі їх захистити, бо це закінчилось плачевно, діти налякані, мама побита, медик може собі таке дозволити чи як, що це робиться, які люди працюють у нас в медицині?”

“Молодець, що викинула в інтернет, така людина не повинна займати посади медика! Жах, ти як себе почуваєш?”,- прокоментувала Вікторія Марцінів.

“Голова болить, так ще нехай оплачує пластичного хірурга, я через неї на роботу не влаштуюсь”,- відповіла Цюпа Оксана.

“Українські лікарі… Якщо ти лікар, то ти і лікар навіть і не на робочому місці. Ти в першу чергу маєш знати, що дітей не чіпається. З дітьми потрібно говорити. І особливо перед дітьми рук не підносиш”,- додала коментар Оксана Карачак.

“Я взагалі шокована… що таке може зробити жінка… Жінка насамперед повинна бути жінкою в любий ситуації… яка б не виникла… треба завжди пам’ятати про етикет і норми поведінки притаманні жінці і мамі… А медик яка працює з дітками нівякому випадку не може собі позволити подібної поведінки… дуже шкода діток і мами які потрапили в дану ситуацію… ми живемо в дуже важкий час і не варто псувати діток злобою… треба прививати добро і людяність тоді в нас буде майбутнє”,- зазначила Ірина Юрчук.

“Як це було?”,- поцікавилася Оксана Горошко.

“Хотіла дитину захистити і отримала металевим краном ось таке”,- пояснила Оксана Цюпа. -“Діти разом граються, не поділили щось, вона зловила, два рази дитину за обличчя, я захистися, і ось результат”.

Причини та обставини інциденту з’ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.

Джерело: “0352”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *