Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В Одесі в приміщені суду нацгвардієць з Тернополя вистрелив собі у голову

Вранці 29 липня намагався 20-річний боєць Нацгвардії у приміщенні Київського районного суду в Одесі вистрілив собі в голову. Він саме заступив на варту, як раптом у караульному приміщенні колеги почули вистріл.

Коли працівники суду увійшли в кімнату, військовий лежав на підлозі у калюжі крові з простреленою головою, повідомляє прес-служба Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Як повідомив прес-офіцер Південного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії Володимир Бєлов, хлопець вистрілив собі в голову з табельної зброї. Його доставили в міську лікарню №10 і прооперували. Зараз він перебуває в реанімації. Що стало причиною пострілу – поки невідомо.

Командир взводу, який був з ним на курсі, відгукується про нього позитивно. Солдат показував хороші результати з бойової та спецпідготовки. Ніяких нарікань не було, – зазначив Бєлов.

Тиждень тому нацгвардієць заступив на службу в Київському суді. Його товариші по службі кажуть, що ніяких ознак депресії у хлопця не помічали.

Вчора у нього був вихідний. Сьогодні з ним спілкувався психолог – ніяких зауважень і відхилень не було. Що спровокувало його на такі дії – покаже службове розслідування, – підкреслив Бєлов.

До слова, солдат – уродженець Тернополя. Його призвали на службу в Нацгвардії в травні поточного року.

Удар був дуже сильний: біля Тернополя смертельна аварія (ФОТО, ВІДЕО)

Тернополянку обікрали в приміському автобусі