Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Чорткові закликають власників магазинів зменшити використання поліетилену

З метою захисту навколишнього середовища, життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього середовища виконавчий комітет Чортківської міської ради закликав власників торгівельних точок та магазинів зменшити використання поліетиленових пакетів. Натомість вони можуть пропонувати покупцям альтернативу – еко-сумки та торбинки чи паперові пакети.

Варто зауважити, що практично кожен шматок пластика, який не був спалений, досі існує. Природним шляхом він розкладається протягом 500-1000 років. За даними екологів, лише 1% пластика використовується повторно. Легкі пакети з смітників і звалищ переносяться вітром на великі відстані, забруднюючи річки, озера, моря, океани, ліси і гори.

Людству пора усвідомити, що кожен вчинок має наслідки, і не завжди вони позитивні. Так, ми можемо оминати вищезгадану проблему і думати, що до такого стану екології не маємо жодного відношення. Проте, лише відповідальне ставлення кожного мешканця планети до проблем забруднення навколишнього середовища допоможе зберегти нашу планету для світлого майбутнього нащадків.

Джерело: “Доба”.

На Тернопільщині у ДТП потрапили поліцейські

На Малашовецькому полігоні облаштують сучасний сміттєсортувальний комплекс