Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Проти Чайківського почали працювати російськомовні боти

Нетипове засилля коментарів російською мовою побачив в себе на сторінці у фейсбуці кандидат в народні депутати по 165 виборчому окрузі Іван Чайківський.

«Ми не приховуємо того, що ведемо дозволену законом відкриту агітацію у фейсбуці. Але наша активність спровокувала і активність незнайомих мені російськомовних коментаторів. Нічого не говорять по суті повідомлення, а висловлюються тільки нецензурними словами», – написав Іван Чайківський.
За словами кандидата, спочатку він намагався вести конструктивну дискусію, але це не дало результату – коментатори в діалог не вступали, а продовжували лаятися та поширювати брехню.
«Тому я прийняв рішення в останній тиждень ведення виборчої кампанії відключити можливість коментування на сторінці «Іван Чайківський» у фейсбуці». – заявив кандидат.
Як відомо, Росія використовує російськомовне населення для підриву України (https://www.radiosvoboda.org/a/29166317.html).

На Тернопільщині священники б’ють на сполох: вандали проникли у храм і викрали копію ікони Почаївської Матері Божої (ФОТО)

Віктор Павлік позував на фото з молодою коханою (ФОТО)