15-річна тернополянка стала чемпіонкою Європейських ігор

На престижних змаганнях, які називають малою Олімпіадою, тернопільські гімнастка Анастасія Бачинська виборола золоту медаль у вільних вправах.

Наша зірочка на фото з легендарним Олегом Верняєвим

На такий гучний успіх від юної спортсменки не розраховував, мабуть, ніхто. Особливо за підсумками багатоборства, коли Анастасія наробила помилок саме у своїх коронних вільних вправах.
Та на цей раз Анастасія, відкриваючи фінальну програму у вільних вправах серед жінок, продемонструвала майже ідеальний на цей час виступ. Бачинська отримала 13,200 балів і мусила очікувати, яку відповідь дадуть п’ять її конкуренток. А вони не вразили. Найліпшою була чешка Анета Голасова, яка з сумою 12,966 виграла срібло. У шведки Джессіки Кастлс (12,933) – бронза.

До того українські майстри спортивної гімнастики здобули на Європейських іграх ще сім медалей. Два срібла (у багатоборстві і на коні) виграв Олег Верняєв. По дві бронзи мають Діана Варинська (у багатоборстві і на колоді) та Ігор Радівілов (на кільцях і в опорному стрибку). Одна бронза у вільних вправах – у Петра Пахнюка.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *