Чи будуть політики піаритися в Зарваниці?

Всеукраїнська проща в Зарваниці – найбільша духовна подія для греко-католиків України.

В 2019 році році проща відбувається за тиждень до виборів до Верховної Ради. Тому у політиків виникає спокуса використати духовний справу у власних цілях.
Інтернет-видання “За Збручем” прогнозує, що політики не погребують можливістю для самопіару при аудиторії, яку не збере жодна публічна зустріч.

Наразі відомо, що у Зарваницю збираються колишній президент України Петро Порошенко, вожді “Свободи” і “Самопомочі” Олег Тягнибок та Андрій Садовий, міністри з квоти Яценюка у списку Гройсмана та багато інших дрібних нардепів та претендентів у нардепи.
Щоправда, зійти на представницький подіум, щоб виступити перед віруючими, цього року не світить нікому. Клір УГКЦ не має наміру надавати переваги жодному з діючих чи колишніх політиків.
На зустрічі владик УГКЦ з папою Франциском, яка відбулася минулого тижня у Ватикані, кажуть, зокрема йшлося й про дотримання канону “Богу – боже, кесарю-кесареве”. У такий спосіб Святійший престол дав натяк на небажаність втручання Церкви у політичне життя національних держав.
Отож, на цій Прощі політикам …доведеться самим робити селфі чи відеорепортажі, щоб нагадати про свою побожність… або ж запускати у широкі маси прочан власних агітаторів.

Джерело: За Збручем

Автор: Галас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *