Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Змагання на драгонботах відбулись на Тернопільському ставі

У суботу, 1 червня, на Тернопільському ставі відбулися змагання за Кубок спортивної студентської спілки України веслування на драгонботах під назвою «Університетська морська миля», участь у яких взяли студенти та викладачі тернопільських вишів та вишів з інших областей України.

Спробували свої сили у цьому виді спорту разом із молоддю й ректори університетів, заступник міністра освіти й науки України Роман Греба та голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна,пише Газета.Те.

«Нам приємно приймати гостей на Тернопіллі, особливо якщо це студентська молодь. Найважливіше, що сьогодні маємо подію, яка відбувається не так часто в Україні. В нашій області такі змагання – уже вчетверте і це говорить про те, що Тернопіль може бути не тільки гарним розважальним центром, а й спортивним центром», – зазначив Степан Барна.

«Я на драгонботах перший раз. Особисто сам люблю регбі. Але відстоюю позицію, що не важливо, яким видом спорту ти займаєшся, головне популяризувати його та залучати до цих занять якомога більше людей. Тому ми ставимо собі за мету популяризувати активний спосіб життя перш за все через власний приклад», – наголосив очільник області.

В Америці померла молода жінка з Тернопільщини

Оновлення СБУ: Зеленський звільнив ще й заступника Грицака