Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянка увійшла у топ-50 учасниць конкурсу краси “Міс Україна” (ФОТО)

Юлія Мосейко – українська модель з Тернополя, яка вже кілька років працює для міжнародних модельних агентств і за кордоном, і в Україні. Дівчина неодноразово брала участь у конкурсах краси, ставала переможницею, проте на “Міс Україна” наважилася взяти участь вперше. Все заради благородної цілі – дівчина має на меті допомогти зібрати кошти на лікування хворих дітей.

–  Ця мрія зі мною ще з дитинства, – розповідає Юлія сайту “Галас”. –  Мій перший конкурс краси був ще у 3-му класі, коли старша сестричка не вагаючись записала мене на шкільний етап конкурсу «Міні-міс Тернополя», і зосереджено допомагала мені у підготовці до нього. Тоді я отримала свою першу перемогу. Напевне, з цього моменту й зародилась ця любов і цікавість до цієї справи. А конкурс «Міс Україна», у моєму розумінні тоді, було щось таке омріяне і недосяжне.

“Мене уже запрошували на кастинг “Міс Україна”.  Але я не змогла взяти участь. Тепер доля дає мені ще один шанс ”

– Два роки тому комітет Всеукраїнського конкурсу «Міс Україна» вже запрошував мене на кастинг. Я поїхала, але в зв’язку з тим, що окрім навчання я ще й працюю моделлю, а на той час у мене ще й був підписаний контракт з Міжнародним агентством, втиснути в такий розклад ще й такий відповідальний конкурс було нереально. Нині я розумію, що мені потрібно було все зважити, розпланувати, але швидше за все, я не була готова до цього.

Але мабуть це моя доля, бо цьогоріч мені знову випала така можливість. У нас в Тернополі відбувся кастинг на обласний етап конкурсу «Міс Тернопіль». Взагалі, я дуже довго вагалась, чи подавати анкету, чи ні, зовсім не тому, що боялась, а навпаки,  повністю розуміла, що це велика відповідальність і велика праця, яку потрібно буде пройти – посилено займатись і приділяти максимум часу для підготовки та самовдосконалення. Тому це рішення для мене було повністю усвідомленим кроком, який я таки наважилася зробити. Адже, моєю метою і мрією було перемогти і пройти на Всеукраїнський етап конкурсу «Міс Україна», до якого я посилено готувалась.

Після конкурсу «Міс Тернопіль» зі мною зв’язалися з оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Міс Україна» і запросили до себе в офіс. Я дуже зраділа і вже через два дні,  у зазначений час, я була у Києві на кастингу.

Звісно, це не може не тішити, коли при оголошенні, я побачила, що моє ім‘я у списку 50-ки найкрасивіших дівчат України! Я безмежно щаслива, адже такий шанс і змогу поборотись за титул «Міс Україна- 2019» дається далеко не кожній дівчині. Авжеж, після миті щастя, одразу прийшло повне усвідомлення того, що це й велика  відповідальність і варіанту розслабитись і підвести у мене просто немає.

А тому я посилено готуюсь, адже попереду чекає цілий місць різноманітних заходів та підготовки, представлення свого соціального проекту, який я дуже хочу реалізувати та якому зараз приділяю найбільше свого часу. Ну, і звісно наступна маленька мета на шляху, це потрапити у 25-ку фіналісток конкурсу.

“ Мати красиву зовнішність – недостатньо. Догляд за собою потрібно починати з серця!”

– Одним з моїх правил та принципів, яких я дотримуюсь по життю є те, що МРІЇ повинні збуватись, а особливо дитячі! Звісно, окрім заповітної мрії дитинства, у мене є чітке розуміння того, що конкурс «Міс Україна” дає великий шанс та перспективи для вдосконалення і реалізації свого потенціалу, можливості довести, що внутрішня краса людини, краса її душі, набагато важливіша, аніж те, що зовні. Це змога донести світу, що потрібно робити та поширювати добро, берегти сімейні цінності і мир. Що догляд за собою потрібно починати з серця! І так я повністю погоджуюсь з висловом: «Краса врятує світ», але лиш та краса, що живе всередині кожного з нас.

“Я щаслива, бо я маю сімю і друзів, які мене підтримують. Це для мене головна підтримка у житті”

– Наставді підтримка для мене, я думаю, як і для кожного, відіграє чимало. І це моя сім‘я – моя опора і мотивація. Саме вони вселяють в мене сили, натхнення щось робити і впевненість рухатись далі. Це те, що я бережу і ціную понад усе..

І саме з цим буде пов‘язаний мій соціальний проект, який я представлятиму на конкурсі. Тому що в сучасному світі, з таким шаленим ритмом життя,  ми можемо забувати про такі маленькі, але дуже важливі речі, приділити кілька хвилин уваги для своїх рідних. Виправити таку ситуацію – це мета мого проекту. І я закликаю всіх це робити разом зі мною – приділяти увагу тим, хто можливо обділений нею.

Також, у рамках конкурсу “Міс Україна” проходить благодійне голосування “Краса з метою”, перерахувавши кошти на яке, Ви одразу зробите дві корисні справи, одна з яких це підтримка діток з вадами серця. Буду дуже вдячна за кожну перераховану гривню, адже для нас це, можливо, ніщо, а для когось питання життя. Проголосувати перерахувавши кошти можна за посиланням нище, за допомогою картки БЕЗ комісій: 1 гривня = 1 голосу. Кожна гривня важлива! Проголосувати можна за посиланням:

https://missukraine.ua/ua/contestant/1552298842/

Підготувала Наталія Червак

На Тернопільщині буде прохолодніше: спека втече у Європу

Випускниця з Тернопільщини всі предмети на ЗНО здала на максимум балів