Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Щасливчик із Тернополя виграв у лотерею 300 тисяч гривень (ВІДЕО)

16 червня відлунав 1036-й тираж найпопулярнішої сімейної лотереї України – «Лото-Забава», у якому цього тижня було виграно 1 мільйон гривень.  

Придбати щасливий лотерейний білет та закреслити у ньому три горизонталі в ігровому полі з однією пільговою підковкою вдалося одразу двом гравцям, а це означає, що приз було поділено між ними порівну.

Перша половина мільйонного призу дістанеться гравцеві, який 15 червня придбав на фірмовому острівку «М.С.Л.», що знаходиться у Харкові на вулиці Дудинської, 1-А, білет «Лото-Забава» номер 0248308. Вартість гри для переможця склала усього 10 гривень, а розмір грошового призу – 500 000 гривень. Наступний володар півмільйонного призу свій лотерейний білет №0294098 придбав у мережі Інтернет також 15 червня, але вартість гри обійшлася у 15 гривень.

Разом з виграшем мільйону гривень у тиражі №1036 одразу двом гравцям пощастило зірвати головний приз конкурсу «Парочка» розміром у 300 000 гривень, але на відміну від попередніх щасливчиків, які розділили мільйон, цей приз ділитися порівну між переможцями не буде, а кожен з них отримає повноцінні солодкі 300 тисяч.

Першим власником цього призу став гравець, який 15 червня за 35 гривень придбав лотерейний білет №0291747 у Тернополі на фірмовому столі «М.С.Л.», що на вулиці Стуса.

Розпочали ремонт ще однієї вулиці в центрі Тернополя

У Тернопільському районі освятили новозбудований храм УГКЦ (ФОТО)