Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Як буде виглядати новий будинок на проспекті Злуки, 3а

Новий багатоквартирний житловий будинок з’явиться у Тернополі на масиві “Сонячний” напроспекті Злуки 3а. Будує багатоповерхівку будівельна компанія “Матла”. Відомо, що біля новобудови будуть дитячі майданчики та майданчики для відпочинку дорослого населення.

Також передбачені стоянки для авто. У будинку буде індивідуальне опалення, лічильники на воду, газ, світло, металопластикові вікна з енергозберігаючим склом), вхідні двері броньовані. Окрім цього у помешканні встановлять високоякісні ліфти фірми “OTIS”. Щодо планування помешкань, то тут надається вагома перевага – мешканці можуть реалізувати всі свої мрії, адже квартиру можна перепланувати згідно з побажаннями жителів. Як зазначає директор будівельної компанії Андрій Матла, каркасно-монолітне будівництво в Європі було впроваджене ще в 60-тих роках минулого століття.

Зараз – це найпопулярніший та найбільш універсальний метод будівництва будь-яких споруд. Він дає набагато більше можливостей для впровадження своїх ідей, кращі можливості по енергозбереженню. Ці квартири дозволяють людині реалізувати свої задуми в ремонті.
Дізнатись більше про новобудови компанії “Матла” можна на сайті www.matla.com.ua

Тернопіль увійшов у ТОП-10 міст України за рейтингом прозорості влади

Прикрий випадок на Тернопільщині: на дитину впали футбольні ворота