Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Відомий тернопільський пляж готують до купального сезону

Прибережну частину водного плеса Тернопільського ставу в районі пляжу “Циганка” очищали від непотрібу.

Вже незабаром, влітку, погодні умови сприятимуть відпочинку людей на природі. Чимало їх в цю спекотну пору рятуватимуться від палючого сонця на берегах водойм. Аби відпочинок залишив по собі тільки приємні враження, рятувальники роблять все можливе задля безпеки громадян. Про це повідомляє Тернопіль житлово-комунальний.
27-28 травня водолази відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області проводили роботи з підготовки до літнього купального сезону акваторії Тернопільського ставу, в межах популярного серед мешканців та гостей обласного центру, міського пляжу «Циганка».
Загалом рятувальники здійснили обстеження та очищення близько 2 тис. кв.м. дна водойми. У ході робіт виявлено та піднято на берег чимало предметів, котрі у воді можуть становити небезпеку для людей: залишки будівельних матеріалів, гілок, дерев’яних та металевих конструкцій, пластикових та скляних пляшок, автомобільних шин тощо.
Окрім цього фахівці Служби порятунку «101» провели навчання для пловців-рятувальників, які чергуватимуть на пляжі та слідкуватимуть за безпекою відпочивальників під час купального сезону. Їх, вчили вправлятися з рятувальним човном та іншим спорядженням, навчали прийомам рятування потопаючих на воді та алгоритмам надання домедичної допомоги.

Тернопільська “Нива” завершила сезон поразкою (ВІДЕО)

Тернополяни можуть записувати своїх дітей у дитсадки через ЦНАП