Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Уряд знайшов новий спосіб перевірити отримувачів субсидій

Внесені зміни до Порядку проведення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій та інших соціальних виплат.

Згідно з постановою затвердженою на засіданні уряду 22 травня, Міністерство фінансів зможе отримувати інформацію, необхідну для верифікації та моніторингу державних виплат, яка впливає на визначення права на отримання і розмір таких виплат, у тому числі персональні дані.
Наголошується, що цю інформацію будуть зобов’язані подавати органи, які здійснюють державні виплати, а також центральні та місцеві органи виконавчої влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, банки, фонди загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування, установи, організації та підприємства, що входять до сфери управління державних органів, які є власниками, розпорядниками та/або адміністраторами автоматизованих інформаційних систем, реєстрів, баз даних інформації про реципієнтів.
Андрій Рева також заявив, що в Україні йде процес масштабної верифікації одержувачів субсидій.
“Верифікація держвиплат спрямована на те, щоб допомога з держбюджету отримували саме ті, кому вона потрібна… Економічний добробут громадян – це і є легітимна мета, яку переслідує Мінфін, здійснюючи верифікацію субсидій”, – заявила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.
Нагадаємо, Конституційний Суд України визнав такими, що суперечать Конституції повноваження Міністерства фінансів отримувати інформацію, що містить персональні дані громадян, необхідні для верифікації соціальних виплат.

У Тернополі відкрилось консульство ще однієї європейської України

У Тернополі неповнолітній вкрав телефон у юного футболіста