Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Українські заробітчани організували страйк у Польщі

Причина – борги по заробітній платі. Про це повідомляє портал для українців у Катовіцах та Сілезії.
28 травня у двох містах Сілезького воєводства, у Пщині та Ґочалковіцах-Здрую, понад 100 працівників з України вийшли з протестом перед м’ясопереробними підприємтвами. За словами українських працівників, вони фактично залишилися без засобів для існування, оскільки вже 2 місяці не отримують зарплатні. Про це повідомляє портал Yavp.pl з пoсиланням на сайт повітового відділу праці у Пщині.
Відомо, що обидва підприємства належать до однієї структури. Українці були працевлаштовані туди через посередницьку агенцію, з якою й уклали умови.
Як виявилось згодом, підприємство без затримки переказало кошти для виплати зарплат на рахунок агенції з працевлаштування. А вже та не віддала людям заробленого. Спроби зв’язатися з представниками фірми-посередника результату не принесли. Виробник м’ясної продукції пообіцяв вжити правових заходів щодо агенції, яка не заплатила людям та кинула тінь на імідж компанії.
Влада Пщинського повіту натомість запропонувала допомогу українцям в пошуку іншої роботи на території повіту та в найближчій місцевості. Урядовці міста пообіцяли зробити усе можливе, аби українці отримали роботу на період вирішення проблеми.

На Тернопільщині оштрафували водія, який у річці мив автомобіль (ФОТО)

У Тернополі поліція втретє за рік ловить п’яного водія таксі (ФОТО)