Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині чоловік знайшов на смітнику фотографії порнографічного характеру і тепер має проблеми

На Тернопільщині чоловік знайшов на смітнику три фотографії порнографічного характеру, віддав їх знайомому і загримів на лаву підсудних з обвинуваченням в розповсюдженні порнографії.

Випадок трапився у Підгаєцькому районі. Чоловік – раніше не судимий  житель села Мужилів Іван Н. Фотокартки він знайшов у період з 25 грудня 2018 року по 5 січня 2019 року у конверті поблизу села Старе Місто на сміттєзвалищі та переніс до домівки в селі Мужилів.

А на початку лютого знайдені картки взяв та віддав своєму знайомому із того ж Старого Міста. Того ж дня поліція відкрила кримінальну справу, а дії чоловіка кваліфікувала за ч. 1 ст. 301 КК України як зберігання, переміщення з метою розповсюдження та розповсюдження зображень порнографічного характеру. Надалі чоловік уклав угоду про визнання винуватості з прокуратурою і в травні 2019 суд її затвердив.

Зокрема, як йдеться у вироку Монастириського райсуду выд 6 травня, суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину за ст. 301 КК,  дав 2 роки обмеження волі та звільнив від відбування покарання, призначивши рік іспитового терміну.

Джерело: “Терноград”.

Тернопільська єпархія ПЦУ висловила підтримку митрополиту Епіфанію. ЗАЯВА

Смертельна аварія біля Тернополя: загинули чоловік і жінка (ФОТО)