Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Хто піариться на грошах, які виділив для Тернопільщини уряд Гройсмана?

У 2018 році Тернопільська область отримала близько 77 млн грн субвенцій, посівши передостаннє місце з-поміж усіх областей України за обсягом коштів, одержаних на соціально-економічний розвиток. Їх розподілили між п’ятьма нардепами.

Про те куди пішли кошти і хто на них піариться розповідає рух “Чесно”.

На субвенціях піаряться народні депутати від “Солідарності” Тарас Юрик, Микола Люшняк та Олег Барна, стверджують автори дослідження. На окрузі “свободівця” Михайла Головкаактивно рекламується “радикал” Богдан Яциковський, а на окрузі нардепа від “Самопомочі” Тараса Пастуха опонентів наразі не видно.
Нагадаємо, що виділення субвенцій на округ мають змогу ініціювати як самі народні депутати, так й інші суб’єкти.
“Другий рік поспіль аналіз, здійснений Рухом ЧЕСНО, показує, що кошти на соціально-економічний розвиток Кабмін розподіляє нерівномірно, що свідчить про політичну заангажованість цих видатків. Так, минулорічне дослідження показало зв’язок з лояльністю депутатів до бюджету. Другою проблемою залишається піар мажоритарників на субвенційних коштах, через що у виборців може скластися неправильне уявлення про функції народних депутатів”, – зазначає парламентська аналітикиня Руху ЧЕСНО Оксана Ставнійчук.

У Польщі у жахливу ДТП потрапили дві студентки з України

В Італії молода українка кинулась з 25-метрового мосту (ФОТО)