Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Гройсман йде на вибори з новою політсилою: чого очікувати жителям Тернопільщини

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про наміри створити власну політичну силу і йти з нею на вибори до Верховної Ради України.

«Я хочу реалізувати себе в житті і зробити це можу через конкретні досягнення. Я вважаю, що нам потрібно швидко вирішити глобально одну проблему – це зміна якості життя українських громадян. Де ми бачимо еталон цієї якості? В Європі. Це означає, що європейська і євроатлантична інтеграція для мене є важливим пріоритетом. Тому все, що не суперечить моїм поглядам, в тому числі моральним, допустимо, у мене немає проблеми спілкуватися з такими людьми. Але мені ніколи не буде по дорозі з популістами», – зазначив Володимир Гройсман.
Він переконаний – нова політична партія має бути створена не лише під вибори. Це буде достатньо організована структура з визначеною ідеологією з об’єднанням фахових людей, які хочуть реалізовувати конкретні ідеї.
«У мене мають бути однодумці не тільки в Уряді та парламенті, які приймають і голосують, але і на місцях, хто точно так само розуміє ідеї реформ. І тому ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей. Збираємо тих людей, які мають здорові думки і розуміють, як їх впроваджувати. Я вважаю, що така команда, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, має бути успішною», – вважає Прем’єр-міністр.

Що кажуть експерти
Експерти і політологи високо оцінюють шанси політсили Володимира Гройсмана завоювати довіру виборців і пройти у парламент.
«Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших. Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент», − прокоментував політолог Володимир Фесенко.
На користь Володимира Гройсмана та його команди і соціологічні дані.
«Варто зазначити, що ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%»,- зазначив політолог Олександр Радчук.
Експертне опитування оцінки роботи Кабміну, проведене «Агентством моделювання ситуацій», показало, що 85,2% з 30 опитаних експертів вважають – загальноекономічна ситуація в країні за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана суттєво покращилася.
На думку експертів, нову політичну силу на чолі з Володимиром Гройсманом будуть підтримувати помірковані виборці, які чудово розуміють, що таке популізм. Вони бачать, які зміни в країні вже відбулися і віддають належне «компетентності і стабільності прем’єра».

В чому секрет високого рейтингу
Позитивні зміни, які відчувають жителі України, – ось головний секрет високого рейтингу. І не тільки на папері. Спроможні громади, нові дороги, будівництво і ремонт інфраструктури, зміни в медицині і освіті – перелік реформ, започаткованих Урядом, можна продовжувати.
Але щоб довести розпочате до кінця, Володимир Гройсман має очолити Уряд після парламентських виборів. А для цього йому потрібна коаліція однодумців і більшість у парламенті. Від цього залежить, наскільки рішучі зміни може втілити його команда. На відміну від президентських виборів, на яких обирають Президента, на парламентських – Прем’єр-міністра.
«У мене є розуміння, що робити далі, і я можу очолювати Уряд. Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда буде достойна представляти їх інтереси і реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити Уряд. Головне, щоб була сильна і згуртована коаліція, тому що ефективність Уряду залежить від того, наскільки він може спиратися на парламентську більшість», – переконаний Прем’єр-міністр.
Варто згадати, що Володимир Гройсман досяг успіху як мер Вінниці – він двічі обирався на цю посаду. На свій другий термін вінйшов із закликом забезпечити підтримку його команди в міській раді. Отримавши таку підтримку, йому вдалося значно пришвидшити позитивні зміни у місті.

Новий шанс для активних і досвідчених
Про електоральні перспективи нової партії Володимира Гройсмана на Тернопільщині ми поспілкувалися з виконавчим директором Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігорем Гірчаком.
«В нашій області є багато активних і досвідчених молодих людей, які користуються великим авторитетом та повагою. Але раніше вони мали відношення до політики. Після старту нової політичної сили лідери на місцях зможуть долучитися до команди, реалізувати багато амбіційних ідей та планів», – зазначив Ігор Гірчак.
Якщо до команди приєднаються прогресивні молоді представники Тернопільщини, це допоможе розв’язати багато проблем в нашій області.
«Жителі Тернопільщини масово виїжджають на заробітки. Тому тут дуже потрібні нові проекти для залучення інвестицій. Насамперед – у сільське господарство, адже Тернопільщина – аграрна область. Перспективним напрямком є переробка продукції сільського господарства. Це допоможе створити нові робочі місця. А якщо люди почнуть отримувати гідні зарплати вдома, то й не будуть шукати кращої долі за кордоном», – констатував Ігор Гірчак.

Зеленський розповів, що буде робити з кандидатами на посаду голів облдержадміністрацій

Неповнолітні хуліганки на Тернопільщині шокували своїм цинізмом (ВІДЕО)