Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

15% за розмитнення. Приголомшлива новина для “євробляхерів”

Це не просто обіцянка, а законодавча ініціатива. Команда новообраного президента може втілити рожеві мрії “євробляхерів”.

Під час туру Україною з благодійними концертами колективу “Квартал 95” у м. Ужгород, тоді ще кандидат у президенти України  – Володимир Зеленський  зустрівся з активістами ГО “Небайдужі”. Про це пише Файна сторінка за матеріалами dexpens.com

Голова громадської організації – Юрій Купріянчук встиг поспілкуватися Зеленським на рахунок розмитнення 10% від вартості.

Крім того, він наголосив,що дана пропозиція закону зареєстрована вже у Верховній Раді. Зареєстрована пропозиція закону пропонує встановлення вартості розмитнення на рівні 10% від ціни авто + 1,5% військового збору та 3% у Пенсійний Фонд. Отже, загалом вартість розмитнення не перевищуватиме 15%

Володимир Зеленський послухав Юрія Купріянчука і нібито погодився з думкою, що несправедливо встановлювати здирницьке розмитнення у країні з найменшими зарплатами і найгіршими дорогами в Європі.

Дане питання вже вивчили і планують впровадити наближене до цієї пропозиції рішення, де ставка 10% вираховуватиметься з середньоринкової ціни на авто в Україні і не перевищуватиме 12…15%, а отже, нарешті стане доступною для народу.

Та й зрештою, чому “євробляхерів”? Авто має стати доступним для українців, так само, як у всіх цивілізованих країнах Європи та світу.

ДТП у Тернополі: не розминулися таксист на “Шевроле” та “Сітроен” (ФОТО, ВІДЕО)

У Тернополі в парках водяться збоченці