Скільки тернополян вже обрало сімейного лікаря, та що потрібно для укладання декларації

Станом на 23 травня, 80% (140 тисяч) дорослих тернополян у комунальному некомерційному підприємстві “Центрі первинної медико-санітарної допомоги” вже обрали сімейного лікаря та уклали із ними декларацію.

Як інформує “Терен“, мешканців міста закликають не зволікати із вибором, адже 26 лікарів вже не зможуть приймати нових пацієнтів через зареєстровану максимальну кількість декларацій.

Також повідомляють, що з 1 липня цього року скористатись програмою “Доступна діагностика” можна буде лише за наявністю електронного направлення від обраного вами сімейного лікаря.

Інформацію про лікарів усі охочі можуть отримати на сторінці Комунального некомерційного підприємства “ЦПМСД” у вкладці “Лікарі центру”, повідомляють на сайті підприємства. А підписати декларацію можна за вказаними нижче адресами.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.