Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

До уваги водіїв! Схема об’їзду Гаївського мосту у Тернополі

З 1 травня у Тернополі розпочнуться роботи з часткового демонтажу аварійного Гаївського мосту. У зв’язку з цим будуть змінені правила дорожнього руху через шляхопровід.

Зокрема:

·         Рух через міст буде дозволений лише легковому транспорту, а з метою недопущення руху великогабаритного транспорту через міст встановлять висотні обмежувачі руху;

·         Зі сторони вулиці Гайова (на роздоріжжі у напрямку до села Великі Гаї) буде облаштовано кругове перехрестя для тимчасового кругового руху автомобілів;

·         Об’їзд великогабаритних транспортних засобів буде проходити неподалік ТРЦ «Подоляни» через Львівську трасу, а також вулицями Микулинецькою та Гайовою.

Окрім того, зі сторони вулиць Протасевича та Об’їзної відбудеться звуження двох смуг для руху в одну з кожної сторони, оскільки з 1 травня розпочнеться демонтаж частини мосту, яка у найбільш аварійному стані. Також з усіх сторін будуть виставлені необхідні знаки для безпечного проїзду.

До слова, Гаївський міст є частиною траси міжнародного значення.  На його ремонт необхідно понад 205 мільйонів гривень. Зі своєї сторони Тернопільська міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію, замовила усі експертизи та виділила частину коштів на проведення першочергових робіт.

Дерево упало на трактор – загинув чоловік, який заготовляв дрова

Нетверезий водій автомобіля “Мазда” на швидкості вилетів на тротуар (ФОТО)