На дорогах Тернопільщини триває ремонт картами (ФОТО)

Аби оптимізувати процес поточного дрібного ремонту автодоріг державного значення, шляховики приступили і до так званого ремонту картами.

Вчора, 3 квітня, застосовуючи метод ремонту картами дорожнки відновлювали покриття поблизу населених пунктів  Деренівка та Мшанець Теребовлянського району (дорога М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече).
У Службі автомобільних доріг Тернопільщини розповідають, що ремонт картами передбачає ліквідацію, ямковості, просадок, напливів, колійності, застосовуючи фрезерування покриття і укладання асфальтобетону за допомогою асфальтоукладача. Він допомагає шляховикам лагодити каскади ям або значну протяжність колійності і просадки, витрачаючи менше часу та ресурсів.

Крім, того, дорожники дбають про благоустрій. Він передбачає: ліквідацію ямковості на покритті доріг;приведення в належний стан елементів облаштування доріг (побілка, фарбування); фарбування транспортних огороджень; фарбування мостів та шляхопроводів;ремонт транспортних огороджень; встановлення дорожніх знаків; планування узбіч;ліквідацію стихійних сміттєзвалищ;вивезення побутових відходів та сміття; встановлення сміттєзбірників; впорядкування майданчиків стоянки автотранспорту та місць відпочинку; прибирання та впорядкування автобусних зупинок;посадку дерев та кущів; вирубку потенційно небезпечних насаджень.
Сьогодні роботи з ліквідації пошкоджень дорожнього покриття та благоустрою продовжуються.

Автор: Галас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *