Фітнес-тренерка з Тернопільщини розповіла про шкоду “хула-хупа” (ФОТО)

Відома у Чорткові фітнес-тренерка Христина Білецька розвіяла міф про користь хула-хупа для фігури. Навіть більше – дівчина категорично радить його не використовувати, бо це може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

“Про обручі, які відомі вам під назвами “розщепить жир на животі”, “буде тонка талія” можете забути. Почну з того, що вас чекатимуть гематоми та синяки, які в майбутньому можуть не дати змоги вам завагітніти, призведуть до опущення матки або міоми матки”, – поділилася важливою інформацією Христина.

Як інформує “Терен” з посиланням на повідомлення тренерки, навіть існує відповідний  вислів: “Не треба багато, щоб нашкодити собі, достатньо взяти хула-хуп”.

“Запам’ятайте, при схудненні живіт зменшується завжди в останню чергу. А щоб допомогти цьому, Вам достатньо щовечора робити “щипковий масаж” до почервоніння шкіри. Тоді покращується кровообіг в даній зоні і жир розщеплюється”, – дає пораду фітнес-тренерка.

Автор: Redaktor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.