У Польщі за допомогою смартфонів підрахували точну кількість українців в країні

У Польщі за допомогою смартфонів підрахували точну кількість українців, які зараз перебувають на території цієї країни.

Як повідомляє “Finance” з посиланням на “Gazeta Wyborcza”, за підрахунками, в сусідній державі станом на січень перебувало 1,27 млн наших громадян.
Фактична кількість громадян України, які живуть у Польщі, залишається загадкою. Причина – точні дані відсутні як в уряду, так і в управлінні соціального страхування (ZUS). Ні дані про видані візи, ні кількість виданих дозволів на роботу або постійне проживання, ні страхові внески не дають повної інформації про кількість українців у Польщі.
У цій ситуації джерелом інформації стали смартфони, які використовують громадяни України. Компанія “Selectivv”, яка вивчає звички і поведінку власників телефонів, має дані, які допомогли це визначити.
Для того щоб переконатися, що телефон, швидше за все, належить українцю, досить знати, що картка належить одному з польських операторів, пристрій налаштований на українську або російську мову і хоча б раз на рік приєднується до українських стільникових мереж.
Людей, що відповідають вищевказаним критеріям, в січні в Польщі було 1,27 млн. Роком раніше їх кількість становила понад 830 тисяч.
Дані, якими володіє “Selectivv”, анонімні. Однак компанія навіть знає, скільки українок в Польщі планують вагітність або вже чекають на дитину. Це можна дізнатися завдяки додаткам з планування вагітності.

Автор: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *