Якщо до вас телефонує невідома особа та представляється співробітником фінансової установи, знайте – це аферист. Громадяни розповідають незнайомцям персональні дані за допомогою яких і втрачають кошти з електронних гаманців.
Саме через свою недбалість двоє краян втратило заощадження на суму 4000 гривень. Пройдисвіти діяли за старою, перевіреною схемою. Вони зателефонували до місцевих мешканців та представлялись співробітниками фінансової установи. Увійшовши в довіру аферисти дізнавалися конфіденційну інформацію власників карткових рахунків. Заявники розуміли, що їх ошукали коли на мобільні телефони приходило сповіщення про зняття готівки. Житель Бучацького району втратив 3035 гривень, а мешканець Теребовлянщини майже 1000 гривень.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України – «Шахрайство».
Розкрити такого роду шахрайства доволі складно. Зловмисники, які вчиняють афери із банківськими картками, роблять свою справу швидко. Допоки потерпілий виявить, що його ошукали, гроші уже безслідно зникають з його рахунку.
Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, поліцейські радять бути уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані.
Якщо ви все таки потрапили на гачок шахраїв, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».
This website uses cookies.