90-річна пенсіонерка пожертвувала волонтерам 10000 доларів на підтримку українських військових

Гроші були передані благодійному фонду, котрий допомагає ООС. Жителька Західної України передала 10 тисяч доларів на перемогу української армії війні з російськими окупантами.

Про цю пожертву повідомили волонтери благодійного фонду “Повернись живим” на своїй сторінці у Facebook. Повідомляє ТСН.

З їхніх слів, пенсіонерці більше 90 років і вона не побажала розголошувати свого імені. “Ми не можемо публікувати її фото та називати її ім’я, але можемо розповісти, що вона, проста жінка, слідкує за сторінкою фонду у Facebook, знає як звуть наших співробітників і, звісно, вболіває за майбутнє України”, – зазначили волонтери.

Працівники фонду зізналися, що ця пожертва їх розчулила. “І справа не у величезному переказі. Справа у тому, що в свій вік “за 90” жінка каже: “Дуже хочу допомогти виграти війну. Ви за мене не хвилюйтеся – гроші на ліки собі лишила!”, – пояснили вони.

Волонтери мають намір витратити передані кошти на допомогу бригадам, пункти постійної дислокації яких знаходяться в Івано-Франківській, Львівській, Волинській та Закарпатській областях. “Дякуємо і схиляємося додолу! Слава Україні!”, – цими словами завершують помічники військових своє повідомлення.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *