Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Українка виграла особисту гонку на етапі Кубку світу з біатлону

Юлія Джима

Юлія Джима тріумфувала в індивідуальній гонці на 15 км на першому етапі Кубку світу в Словенії. Це її перша перемога на етапі Кубку світу в особистих гонках.

Юлія Джима

Джима пройшла дистанцію в 15 км за 43 хвилини 6,6 секунди, не припустившись жодної помилки на вогневому рубежі і показавши найкращий результат у кар’єрі.
Українка випередила польську спортсменку Моніку Хойніш, яка завершила перегони з однією штрафною хвилиною і програла переможниці 5,9 секунд
Бронзу несподівано здобула 21-річна чеська біатлоністка Маркета Давидова. Вона поступилася Джимі на 16,5 секунд.
Дві тернополянки Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина посіли відповідно 15 і 16 місце. Інші збірниці – Юлія Журавок (20-е місце). Віта Семеренко посіла 41-е місце.
Після успіху Юлії Джими Україна очолила командний залік в Кубку націй і на 5 очок випереджає суперниць з Франції.
Сама Юлія Джима на дистанцію спринту вийде вже у жовтій майці лідера загального заліку Кубку світу.