Біатлоніст з Тернополя провів найкращу гонку у сезоні

Тернополянин Дмитро Підручний у гонці переслідуванні на етапі Кубку світу у Чехії виборов 6 місце і потрапив у квіткову церемонію.
Стартувавши з 19 місця, наш біатлоніст на 4 вогневих рубежах лише раз схибив та випередив багатьох іменитих суперників. Завдяки успішному виступу в спринті і гонці переслідування Підручний потрапив до п’ятірки кращих спортсменів етапу в Чехії та завоював право виступити у мас-старті.
Переможцем гонки сьогодні знову став ллідер загального заліку Кубку світу норвежець Йоганес Бьо.
Нагадаємо, о 18 годині стартує жіноча гонка переслідування. Тернополянки Оленка Підгрушна та Анастасія Меркушина стартують з 13 і 14 позиції і за умови вдалої стрільби можуть також “забігти” у призи.

Через серйозну аварію частина тернополян залишилась без води (ФОТО)

У Тернополі через неповнолітню дівчину уродженець Нігерії напав і побив громадянина США