Як київські правоохоронці “в’язали” тернопільських адвокатів

Нацполіція повідомила про розкриття чергової корупційної схеми на Тернопільщині.
14 грудня  працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідчого управління поліції Київської області за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали секретаря кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури під час одержання неправомірної вигоди. Крім того, частину коштів було виявлено і у членів даної комісії.
Правоохоронці стверджують, що ними була викрита та задокументована корупційна схема отримання свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю, організована членами кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Тернопільської області. Щоб прикрити свою протиправну діяльність, долучили секретаря, через якого і проводили розрахунки.
Так, було встановлено, що за складання кваліфікаційного іспиту та в подальшому отримання відповідного свідоцтва громадянин повинен був передати секретарю 2 тисячі доларів США «винагороди». Обов’язкова умова успішного результату – кошти повинні надати до складання іспиту.
Під час проведення слідчо-оперативних заходів було задокументовано факт одержання двох тисяч доларів США неправомірної вигоди.
14 грудня, у Тернополі працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідчого управління поліції Київської області за процесуального керівництва прокуратури Київської області затримали секретаря кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Частину коштів, які були отримані секретарем у якості неправомірної вигоди, було вилучено в одного із членів комісії.
На даний час проводяться невідкладні слідчі дії.
Під час досудового розслідування правоохоронці будуть встановлювати причетність членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури до вчинення даного злочину та інших фактів протиправної діяльності.

 

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *