У Тернополі 18-річний хлопець їздив на “Вольво” під дією наркотиків (ФОТО)

Цієї ночі близько 4: 45 год по вулиці Вояків дивізії «Галичина», інспектори помітили автомобіль VOLVO V40 на якому були механічні пошкодження, що могло свідчити про причетність водія транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди.


Під час перевірки документів та при спілкуванні з 18-річним громадянином з’ясувалося, що у нього немає посвідчення водія відповідної категорії. Окрім того, патрульні помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння: виражене тремтіння пальців рук, розширені зіниці, які не реагують на світло, поведінка, що не відповідає обстановці. Від проходження медичного огляду хлопець відмовився в присутності двох свідків.

Також, під час поверхневої перевірки автомобіля, інспектори виявили поліетиленовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору, що зовні схожа на наркотичну.

За їзду у стані сп’яніння інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння) та викликали слідчих для проведення подальших процесуальних дій.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *