У Тернополі водій маршрутки закрив двері просто перед дитиною (ФОТО)

Конфлікти між пасажирами та водіями маршруток в Тернополі тривають.

Ще один неприємний інцидент трапився сьогодні. Про це йдеться у Facebook-спільноті Тернопільські плітки.

“Водій маршрутки 13 закрив двері просто перед дитиною. Спішив він..”, – йдться  в дописі.

В коментарях вважають, що такі дії колись обернуться проти самих же водіїв.

“колись такі неадекватні вихватки водіїв маршруток закінчуться трагічно для них !Хтось з пасажирів, чи батько дитини «вставить» мозги водієві так, що той стане калікою, тоді і інші горе- водії будуть мати страх… Пока розмови, прозьби, сварки, жалоби до власників, Мединського, мера, не діють, не дають позитивного результату, кожен день одне і те саме …”, – пише Остап Водовіз.

Ціну на проїзд знову підняли, а сервіс залишився на попередньому рівні, вважає Лєна Чернякова-Глушок: “Сьогодні ціну на проїзд піднімають? І що народ, як відреагує? Правильно, тому водії безнаказано будуть і надалі хамити, квитки не видавати, бастувати виключно при поганій погоді і без попередження належним чином. Так і далі буде. Бо ми це дозволяємо.”

Підтримує таку думку і Тереза Ониськів: “Вони ж перемогли – проїзд знов подорожчав, і їхні омріяні 10 грн вже недалеко. А переможцям можна все, якщо перемогло їх хамство. І це ми дозволяємо їм бути такими. Ми не ігноруємо їх розвалюхи і далі не беремо квитків, а, отже, нас можна нагинати, починаючи від немовлячого віку.”

Джерело: “0352”.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *