Трагедія під час новорічного ранку на Тернопільщині: померла 11-річна школярка

Нещастя трапилося 28 грудня під час новорічного свята у школі села Бариш  Бучацького району.
Під час новорічного свята раптово знепритомніла 11-річна школярка. До приїзду швидкої її намагались привести до тями, але марно. Медики констатували смерть дитини.

За попередніми даними, причина смерті гостра серцева-судина недостатність, стеноз нейтрального клапана, повідомляють у поліції. Інформація про дану подію внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань.
Подробиці трагедії у Facebook повідомив Анатолій Дубина. Він зібрав коментарі, зокрема директора школи Лариси Ільницької:
-28 грудня в школі проводились заходи до новорічно-різдвяних свят, учні 5-8 класів проводили новорічний ранок до 14 год і Даринка, учениця 6 класу брала активну участь. З 15 год розпочалося новорічне свято для учнів 9-11 кл і Даринка була на цьому святі як глядач. Коли запросили бажаючих на сцену, Даринка виявила бажання і вийшовши на сцену відразу втратила свідомість. Вчитель і один з батьків винесли Даринку з приміщення на свіже повітря. Надавали допомогу шкільна медсестра і медсестра з геріатричного центру, робили все можливе. Не гаючи часу сільська швидка допомога в супроводі шкільної медсестри і заступника директора з виховної роботи везли Даринку на зустріч районній швидкій, з якою зустрілися на початку села.
“Інформацію повністю підтвердив Сергій Головецький, головний лікар Бучацького районного центру ПМСД. Дійсно допомога надавалася медсестрами, районна швидка забрала дівчинку вже в стані клінічної смерті.
Сьогодні(29 грудня) зранку були терміново викликані на роботу всі причетні лікарі (сімейний лікар, педіатр і т.д.), перевірено амбулаторну картку дитини, результати обстежень… Виявлено, що жодними хронічними хворобами учениця не хворіла, не мала ніяких протипоказань для занять на уроках фізкультури.
Зараз тіло дитини знаходиться в Тернополі, проводиться судово-медична експертиза”, пише Анатолій Дубина.
Наші щирі співчуття батькам, родичам та близьким покійної…

Автор: Галас



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *