Стало відомо скільки податків заплатили тернополяни з початку року

Державна фіскальна служба оприлюднила дані про надходження податків за 11 місяців 2018 року.

Протягом січня-листопада цього року до місцевих бюджетів надійшло 3 млрд. 270,9 млн. грн. податкових платежів. Порівняно з відповідним минулорічним періодом надходження зросли на 651,7 млн гривень.
Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, такого результату вдалося досягти завдяки вжитим заходам щодо детінізації економіки, протидії нелегальній найманій праці. «Звісно, що й самі суб’єкти господарювання та мешканці області розуміють, що сплачені ними податки повертаються у регіон у вигляді фінансування соціально-культурної сфери, спеціальних програм», – наголосив керівник ДФС.
Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Тернопілля, – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом одинадцяти місяців поточного року склали 2 млрд. 174,2 млн. грн., що на 43,6 млн. грн. більше очікуваного. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата цього платежу зросла на 478,3 млн гривень.
Наступний за рівнем надходжень – єдиний податок. Зокрема, «спрощенці» сплатили до бюджету понад 532,7 млн грн, що більше за січень-листопад  2017 року на 122,2 млн гривень.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *