Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині пізно ввечері чоловік зґвалтував і пограбував касирку

В одному з райцентрів Тернопільщини зловмисник зґвалтував касирку магазину, яка ввечері поверталася з роботи.

За участі прокуратури Тернопільської області судом апеляційної інстанції розглянуто апеляційну скаргу захисника обвинуваченого у вчиненні грабежу та зґвалтування, скоєних 24 серпня 2017 року в одному з райцентрів Тернопільської області

Встановлено, що у серпні минулого року касирка магазину, повертаючись пізно ввечері з роботи, стала жертвою нападу та зґвалтування, скоєного місцевим мешканцем. Грабіжник, застосовуючи фізичне насильство, відкрито викрав у неї мобільний телефон та сумочку з грошима і зґвалтував жінку, погрожуючи вбити.

Світло фар автомобіля, що рухався навпроти, дали можливість жертві вирватись та втекти від нападника. Потерпіла змогла самостійно дістатись до найближчого будинку, мешканці якого відвели її до подруги, що викликала поліцію.

Хмельницький апеляційний суд погодився із позицією прокуратури та суду першої інстанції щодо доведеності вини особи в інкримінованих злочинах. Отож, злочинець проведе за ґратами 11 років, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Моделі на льоду показували тернополянам справжню красу (ФОТО)

ДТП у Тернополі: травмовані дитина та пасажир таксі (ВІДЕО)