На західному кордоні черги: на свята повертаються заробітчани

На кордонах Польщі, Словаччни,  Румунії та Угорщини з Україною  утворилися черги. Найбільш масове це явище на польському кордоні.

Про це у неділю повідомили у Держприкордонслужбі України.

Наразі на кордоні з Польщею на в’їзд до України у пункті пропуску “Ягодин” перебувають 700 легкових та 400 вантажівок; на ПП “Краківець” – 800 легкових, 330 вантажних, 27 автобусів; “Устилуг” – 150 легкових автомобілів; “Угринів” -200 легковиків; “Рава-Руська” -150 легкових та 160 вантажних автомобілів; “Грушів” -200 легкових; “Шегині” – 230 легкових, 150 вантажних, 15 автобусів; “Смільниця” – 220 легкових авто.

На кордоні з Угорщиною у пункті пропуску “Тиса” – 150 легкових; “Вилок”- 50 легкових.

На кордоні зі Словаччиною у ПП “Ужгород”-100 легкових авто, на кордоні з Румунією у ПП “Порубне” – 95 вантажівок.

“У пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польському кордоні. Це пов’язано з тим, що багато подорожуючих планують потрапити напередодні Різдва (25 грудня – ред.) до своїх рідних та близьких, а ті, хто був за кордоном на заробітках або навчанні, повертаються на свята додому”, – зазначили у ДПСУ.

“На виїзд з України забезпечено безперебійний пропуск осіб та транспортних засобів, черг  на кордоні немає”, – додали у відомстві.  

Напередодні прес-служба Західного регіонального управління ДПСУ повідомляла про “значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну”.

Найбільше автомобілів та автобусів очікувало на оформлення перед пунктами пропуску “Краковець-Корчова”, “Шегині-Медика” та “Грушів-Будомєж”.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *