Моделі на льоду показували тернополянам справжню красу (ФОТО)

Ввечері, 20 грудня на Театральному майдані Тернополя було на що подивитися – хлопці та дівчата вперше дефілювали на ковзанах у зимовому одязі від українських виробників.

Майже годину моделі впевнено проїхалися на ковзанах перед містянами, демонструючи людям стильний, а головне теплий одяг. Красені та красуні від модельного агентства «One Model’s» виходили на імпровізований подіум у шубах, пальтах та аксесуарах. Цього вечора виступило на льоду близько двадцять моделей.

Як розповіла одна із моделей Хрристина Будна, на лід не було страшно виходити, адже дівчина спільно з іншими учасниками близько тижня двічі на день вчилася їздити на ковзанах. До того ж в учасників та учасниць був хороший тренер.

— Окрім того, що відвідую модельне агентство, паралельно навчаюся за спеціальністю «Міжнародні відносини» у ТНЕУ. Показ на льоду для мене є досить цікавим та незвичайним. Серед минулих досить оригінальних показів у Тернополі, який також приємно запам’ятався, – дефіле босоніж у ресторані Garden Holl. Від дефілювання на льоду отримала багато приємних вражень. В одязі, який ми презентували, було тепло та зручно, — розповіла учасниця.

 

Вaрто зaзнaчити, що ідея фешн-зaходу нaлежить директору КП «Туристично-інформaційний центр Тернополя» Тaрaсу Ковaльчуку. Він зaпропонувaв тaкий формaт модного покaзу тa зaпропонувaв льодову aрену зaмість трaдиційного подіуму, яку рaдо підтримaло керівництво модельної aгенції.

IMG_5324.JPG

IMG_5318.JPG

IMG_5314.JPG

IMG_5299.JPG

IMG_5301.JPG

Джерело: “Тернополяни”.

На Тернопільщині підприємця розчавив автомобіль (ВІДЕО)

На Тернопільщині пізно ввечері чоловік зґвалтував і пограбував касирку