Мер Тернополя оглянув стан прибирання дворів та міжквартальних проїздів

Реагуючи на скраги тернополян щодо неналежного прибирання дворів та міжквартальних проїздів, 16 грудня Сергій Надал разом з фахівцями відділу технагляду та керівником управління ЖКГ здійснив об’їзд міста.

Побував міський голова  у дворах на вул. Л.Курбаса, 9 та вул. Морозенка,3, оглянув стан прибирання проїзду Злуки – Чалдаєва та інших вулиць.
«Через неналежне виконання своїх обов’язків будуть оформлені відповідні протоколи на балансоутримуючі організації. Звертаюся до мешканців з проханням інформувати про неналежне прибирання дворів та міжквартальних проїздів, доріг на цілодобову гарячу лінію 15-80 та муніципальну інспекцію, а також хочу нагадати усім, що у випадку неякісного прибирання ЖЕКами дворів, ви можете не платити за послуги з прибирання прибудинкової території. Адже вже другий рік у місті діє відповідне розпорядження, – зазначив міський голова. – На даний момент ми бачимо, що основні магістральні вулиці Тернополя доступні для проїзду, техніка працює. Щодо дворів та проїздів, то їх також перевіряє муніципальна інспекція».

До слова, фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, можна надсилати на Viber Муніципальній інспекції за номером +38 073 015 1481, або інформувати телефоном цілодобову гарячу лінію 15-80.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *