Неймовірна історія: 35-річний монах з Тернопільщини знайшов свою рідну матір (ВІДЕО)

Журналісти проекту «Один за всіх» телеканалу СТБ допомогли колишньому вихованцю Коропецького інтернату на Тернопільщині, а нині – 35-річному монахові-василіянину знайти рідну матір.

Сюжет вийшов у прямому ефірі телеканалу СТБ 23 грудня 2018 року.

«Від народження о. Пахомій вважався круглим сиротою та виховувався в інтернаті. Кілька років тому брат вступив до Чину, а цього року його було переведено до київського монастиря. За щасливим збігом обставин журналісти зустріли брата в храмі та почули його життєву історію. Вони допомогли бр. Пахомію знайти матір та зняли сюжет про їхню зустріч», – йдеться в повідомленні на сайті київського монастиря св.Василія Великого, насельником якого є брату Пахомій (світське ім’я – Юрій).

Рідна мати, яку вдалося знайти, приїхала на програму. Юрій вирішив поспостерігати за спілкуванням ведучого і матері поза студією.

Жінка ніколи не приховувала, що на 8-му місяці вагітності народила син. Але через три дні лікарі повідомили їй, що той не вижив…

У студії виникло багато питань, на які відповіді так і не знайшлося.

Нарешті Юрій вирішив вийти до матері, адже давно її пробачив. Відбулася зворушлива зустріч.

Чернець обійняв рідну матір і сказав: «Я люблю тебе, мамо, і буду тебе любити, поки буду жити!».

Джерело: “0352”.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.