Вирішила, що немає чого опускати руки, – тернополянка рятує малолітню доньку (ВІДЕО)

Дівчинці Мілені 1 рік та 8 місяців. Важке захворювання не дозволяє їй повноцінно розвиватись. Дитина досі не сидить, не ходить. А ще донедавна Мілена їла лише через зонд.

Матір дівчинки розповідає, після лікування, реабілітацій в Києві та у Львові нарешті пройшли судоми. Проте суттєвих покращень у стані дівчинки поки немає.

— Сказали, що з таким діагнозом не живуть. Я відповіла, раз ми приїхали двоє, значить у нас є шанс на життя. Була розмова з одним лікарем, який сказала, що ніхто вас не осудить, якщо ви відмовитесь від своєї дитини. Та я вирішила, що немає чого опускати руки, треба рухатись далі, — Ірина Саверіна.

Тому сім’я звернулась у китайську клініку в провінції Юнь Чень. Заклад спеціалізується на захворюваннях головного мозку. Голкотерапія, медикаментозне лікування, масажі, інтенсивна реабілітація – такі процедури дівчинка проходитиме щодня протягом 3 місяців.

Запланована дата лікування 15 січня. Батьки уже зібрали частину суми. Залишилось – 59 тисяч гривень. Сім’я дуже сподівається на допомогу небайдужих.

За матеріалами: Тернопіль 1.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *