Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Чим здивує тернополян погода у листопаді

Похолодання оголосили метеорологи по всій території України. Але знижуватимуться температурні показники поступово, – запевняють синоптики. У першій декаді листопада можливі невеликі заморозки, але погодні умови відповідатимуть нормі.


У листопаді погода дивуватиме мінливістю, – кажуть метеорологи. Наразі снігопадів не передбачають, але можливі різкі зміни від плюсової до мінусової температури повітря. Щодо опадів, то останнього місяця осені почастішають дощі, часом з мокрим снігом.

«Листопад характеризуватиметься значними коливаннями температурних показників: від плюса до мінуса. У другій половині листопада передбачаються більш часті опади. Щодо температурних показників, то вночі спостерігатимуться незначні заморозки, але переважно стовпчики термометра показуватимуть плюсову температуру. Більш теплою передбачається перша половина листопада, похолодання слід очікувати з другої декади місяця», – повідомляє Укргідрометеоцентр.

Щодо найближчих днів, то на Тернопільщині передбачають відносно теплу погоду до 7 – 10 листопада. Однак навіть упродовж наступного тижня стовпчики термометрів поступово опускатимуться.

Джерело: “ЗЗ”.

 

На трасі М-09 в Озерній на вимогу громади встановили світлофор

У Тернополі скасують підвищення цін в маршрутках (ВІДЕО)