У Тернополі маршрутом 1А курсувати новий “MAN”

28 листопада на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради було прийняте рішення, згідно з яким маршрутом 1А (Винниченка — Слівенська) тепер курсуватиме новий автобус марки MAN. 

Як повідомляє “Доба“, з тролейбусного маршруту №1 буде знятий один із тролейбусів, однак його замінять саме цим автобусом.

Нагадуємо, що КП “Тернопільелектротранс” через систему публічних електронних закупівель Prozorro провело тендер на закупівлю 20-ти низькопідлогових автобусів марки MAN A21 для міських перевезень пасажирів.

Переможцем відкритих торгів стала чеська фірма “ZEDEXO s.r.o”, з якою, на основі чинного законодавства України, підприємством було підписано договір купівлі-продажу.

Зі слів директора КП “Тернопільелектротранс” Андрія Мастюха, автобуси вміщують понад 80 пасажирів, обладнані двигуном внутрішнього згорання на зрідженому паливі (LPG), є екологічно безпечними та відповідають стандарту Євро5. Поставка автобусів у Тернопіль відбудеться у 2019 році.

Нагадаємо, закупівля 20-ти низькопідлогових автобусів відбувається в рамках створення єдиної комунальної транспортної компанії, яка надаватиме якісні послуги з пасажирських перевезень у Тернополі.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *