У Тернополі закликають не допустити концерту відомого виконавця через його виступи в Росії

Представники Правого Сектору Тернопільщини закликають правоохоронні органи звернути увагу на анонсований виступ виконавця Київстонера.


“14 листопада у Тернопільському нічному клубі “PULSE” запланований виступ так званого співака Київстонера. Іван Колихалов( таке справжня ім’я Київстонера)колишній учасник російськомовного гурту “Гриби”. Відомо, що гурт неодноразово давав концерти у Російській Федерації.

Пізніше Київстонер пішов із гурту, почавши сольну кар‘єру. Зараз продовжує співпрацювати з російськими виконавцями, наприклад Бастою, та виступати у Росії.

Відомий також своїм каналом на YouTube,де публікує відео з абсурдним сюжетом та ненормативною лексикою.

Всі пісні Київстонера написані та виконуються російською мовою.Нещодавно в Тернопільській області прийнято заборону російськомовного культурного продутку. Закликаємо відповідні органи зреагувати на факт даного порушення”, – йдеться в дописі організації у “Фейсбуці”.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.