Майстри тайського боксу з Тернополя здобули перемогу в Італії

З титулами чемпіонів повернулись до Тернополя Максим Сливінський та Сергій Хоркавий.
Чемпіонат світу 2018 з Таїландського боксу проходив в Італії з 2 по 4 листопада. Аби позмагатись за світову першість з’їхались спортсмени з практично усіх країн.
Свою майстерність та вміння мали змогу представити і тайські боксери з Тернополя Сливінський Максим та Хоркавий Сергій. Хлопці тренуються у спортивному клубі «Лайф стайл» і не уявляють свого життя без спорту.
Максим та Сергій змагались у віковій категорії 16-17 років та вагових категоріях «до 55» та «до 60 кілограм» відповідно. Максим Сливінський привіз додому два золота: за 1 місце в розділі Муай Тай та за 1 місце в розділі К-1. Сергій Хоркавий виборов золото за 1 місце в розділі К-1 та срібло в розділі Муай Тай.
«Не варто забувати, що будь-які досягнення в спорті – це велика праця та бажання вдосконалюватись. Можу з впевненістю сказати, що Сергій та Максим є гордістю Федерації і вони заслуговують на високе звання. Здобута першість на Чемпіонаті світу – цьому підтвердження», – коментує голова федерації тайського боксу Тернопілля Богдан Юлик.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *