Скільки тернополяни будуть платити за опалення?

У Тернополі оприлюднили відкориговані тарифи на теплопостачання і гарячу воду. Нагадаємо, вартість послуг збільшили відповідно до дорожчання природного газу на 23%.


«Для абонентів житлових будинків з приладами обліку теплової енергії вартість становитиме 1 746,82 грн/Гкал, раніше тариф становив 1249,15 грн. Для жителів багатоквартирних будинків без приладів обліку – 43,94 грн за 1 квадратний метр за місяць», – повідомив голова ОСББ міста Тернополя Сергій Лупак.

Подорожчає у Тернополі і гаряча вода. Як зазначили у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання вартість одного кубічного метру становитиме 98,85 грн. за 1 куб. м. За відсутності рушникосушильників, підключених до систем гарячого водопостачання – 91,36 грн за 1 кубічний метр.

Оскільки в жовтні було перервано опалювальний період, жителі краю платитимуть за опалення менше. А от щодо листопада, то рахунки можуть неприємно вразити містян, оскільки платити доведеться за новими тарифами.

Джерело: “ЗЗ”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *