Сильне похолодання, сніг і хуртовини: українцям розповіли про погоду в листопаді

Листопад не готує українцям неприємних сюрпризів, сильних морозів не передбачається, а початок місяця буде сухим і теплим.


Так середня температура становитиме 1-7 градусів тепла. Але все ж у деяких регіонах України варто очікувати на сніг. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Синоптики відзначили, перший тиждень листопада буде відносно теплим, проте вже з 7 листопада слід чекати значного похолодання і мокрого снігу.

“Місячна кількість опадів очікується 25-50 мм, в горах місцями 60-105 мм, в Карпатах, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельницькій областях – менше (65-79%), на решті території в межах (80-100%) середніх багаторічних значень”, – передають українські синоптики.

Також в Укргідрометцентрі зазначили, що у другій половині листопада в Україні, крім південної частини країни, здійснюється перехід середньої добової температури повітря через 0 градусів. В цей же час ймовірне утворення снігового покриву.

А ось народний синоптик Леонід Горбань заявив, що населенню варто готуватися до постійних температурних стрибків.

“З 7 по 9 листопада очікується від 1 до 2 градусів морозу і мокрий сніг з дощем. 11 – 14 числа від 0 до 2 градусів морозу, з 14 по 16 буде плюсова температура до 4 градусів”, – повідомив синоптик.

Як повідомляє Горбань, потім знову слід очікувати похолодання – до 3 градусів морозу.

“З 20 по 23 листопада очікується плюсова температура, і з 23 по 27 – морози посиляться, температура в Україні знизиться до -5, можливо, -8 градусів. У цей період дощ зі снігом може затриматися”, – підкреслив він.

За прогнозами народного синоптика, перший сніг, який трошки пролежить на вулицях випаде 27 листопада. Його змиють дощі вже на наступний день. А от прихід справжньої зими синоптик пообіцяв лише з 16 – 17 січня.

“Перший нормальний сніг випаде 27 листопада, але він пролежить недовго і вже на наступний день його змиють дощ і мокрий сніг. Перший сніг, який протримається кілька днів, очікується аж в останніх числах грудня. Правда, і він пролежить тільки до перших чисел січня”, – зазначив Горбань.

Джерело: “znaj.ua”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *