«Креатор-Буд» зводить новий 23-поверховий житловий комплекс у Києві з мальовничим краєвидом

Новий ЖК «Науки, 58» – це багатоповерхівка у Голосіївському районі Києва. З вікон верхніх поверхів проглядається мальовничий краєвид на Голосіївський парк з одного боку та на Дніпро – з іншого.

На перших поверхах розташуються об’єкти побутової інфраструктури, супермаркет, кафе, аптека, салон краси. Також у комплексі передбачені вбудовано-прибудоване приміщення для дитячого садка — воно з’явиться з тильної сторони будинку. На території комплексу передбачені підземний і наземний паркінги, в яких зможуть розміститись біля 150 автомобілів.
Зведуть будинок за монолітно-каркасною технологією з фасадним утепленням мінеральною ватою. Основні комунікації тут передбачені централізовані, але опалення – індивідуальне за рахунок власної дахової газової котельні.
На 22-23 поверхах розмістяться дворівневі апартаменти. Розвозити мешканців по поверхах будуть три ліфти. А висота стелі у квартирах – 3 метри.
Більшість квартир – однокімнатні, їх 120. Площі становлять від 41 до 43 кв.м.
Двокімнатних квартир в комплексі заплановано – 80, по чотири на типовому поверсі. Є два варіанти планувань – площею 54 кв.м. і 61 кв.м.
Трикімнатних квартир у комплексі передбачено всього 40, по дві на типовому поверсі. Площа всіх «трійок» – по 79 кв.м.
Усі планування сучасні і комфортні. В усіх квартирах передбачені великі кухні (орієнтовно по 11 кв.м.), в більшості квартир – засклені лоджії, функціональні коридори санвузли (понад 4 кв.м.), світлі кімнати з великими вікнами. У деяких плануваннях передбачено по два вікна на одній стіні. Усі приміщення в квартирах будуть правильної геометричної форми.
Компанія «Креатор-Буд» планує завершити будівництво даного комплексу в IV кварталі 2020 року. Вартість квадратного метра стартує від 16 тисяч гривень за метр квадратний.
Зробити інвестицію в житловий комплекс «Проспект Науки, 58» можна в розстрочку. Мінімальний перший внесок при купівлі двокімнатної та трикімнатної квартир – від 30%, для 1-кімнатної– 50%.

Детальну інформацію щодо квартир у ЖК «Науки, 58» можна отримати на сайтах Креатор-буду, та Науки,58. А також в офісі продажу у Києві, що на проспекті Науки.

Додаткові консультації за тел. (097) 069 1919, (050) 062 7777 – за цим номером також підключені додаткиViber та WhatsApp.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *