Вражаюче за своїми масштабами шахрайство сталося в Тернополі. Ворожка під приводом зняття порчі виманила у городян мільйон гривень і зникла.
“Сегодня”пише про подробиці злочинної діяльності.
Копи розповідають, що 41-річна підозрювана, уродженка Молдови Габріелла Олександрівна Малик, зняла недалеко від центру міста квартиру, кілька місяців рекламувала себе в місцевих друкованих ЗМІ як хрещеницю знаменитої болгарської провидиці Ванги. А коли реклама подіяла, почала приймати всіх, хто вважав себе проклятим.
“До неї зверталися за допомогою ті, хто хотів позбутися від наркоманії або алкоголізму, зверталися дівчата, які з якихось причин були без супутника життя, – розповів нам спікер тернопільської облполіціі Сергій Крета. – Вона обіцяла допомогти як при зустрічі, так і за допомогою фотографії клієнта. З’їжджалися до неї”.
Щоб увійти в довіру до своїх жертв, “ясновидиця” заявляла, що за свої послуги грошей не бере, але при цьому уточнювала в бесідах з клієнтами, що всі їхні біди через те, що прокляття і псування – на грошах і коштовностях, які є у них вдома.
“Вимагала принести гроші і речі до неї, щоб вона прочитала над ними молитву. Люди так і робили. Одні приносили хто тисячу, хто десятки тисяч гривень.
Наприклад, один з місцевих бізнесменів приніс близько 160 тисяч гривень і попросив, щоб ясновидиця помолилася за процвітання його затухаючого бізнесу”, – розповів нам Сергій Крета.
Аферистці загрожує до 8 років в’язниці.
Ворожки-аферистки в Україні не побоюються працювати навіть поблизу поліцейських об’єктів! Наприклад, в одному з недавніх судових рішень Подільського суду Києва повідомляється, що дві ворожки прямо на вулиці виманили у перехожого 650 грн, запропонувавши йому погадати на грошах.
В результаті ворожки забрали гроші собі,потерпілий викликав поліцію, після чого копи затримали “ясновидців”. Суд оштрафував їх на 1700 грн і ухвалив відпустити.
Психологи пояснюють інтерес людей до послуг ворожок так:
“До них часто звертаються далеко не бідні люди, вважаючи, що і удачу вони можуть купити за гроші. У підсумку стають жертвами”.
У поліції додають, що левова частка шахрайств, пов’язаних з ворожінням,залишаються за кадром – багато людей соромляться навіть заявляти, що сталижертвами таких аферисток і псевдоворожок.
This website uses cookies.