5 порад як купити ідеальну квартиру

Купівля квартири – це приємні клопоти. Проте, самому прийняти рішення інколи буває досить складно. Що потрібно знати при виборі помешкання і як це зробити правильно розповіли експерти будівельної компанії “Матла”.

Вибрати забудовника

На ринку нерухомості є безліч будівельних компаній, тому важливо не економити час на ознайомлення з репутацією фірми, її попередніми проектами, перевірити наявність усіх документів.

Також можна дізнатися детальну інформацію про стан будівництва, планування квартир та житлового комплексу в цілому.

«Познайомитись» з житловим комплексом

Експерти рекомендують ознайомитись із плануванням майбутнього дому. Побачити на власні очі процес зведення будівлі. Це допоможе впевнитися в якості роботи будівельників, побачити темпи процесу, які матеріали використовуються.

Обрати мікрорайон

Пот­рібно ознайомитись з рівнем інфраструктури біля новобудови, зручністю транспортного сполучення, віддаленістю від центру міста і  т.д.

Обрати спосіб оплати

Придбати нерухомість можна двома способами: оплатити всю суму одразу або ж шляхом розтермінування. Зручність програми розтермінування – у поступовій безвідсотковій виплаті коштів протягом будівництва та на пізніших етапах. Будинок на початковій стадії спорудження зазвичай має нижчу вартість квадратного метра, ніж у період здачі в експлуатацію.

Переїхати у власний дім

Найприємнішим та найочікуванішим є останній етап, коли квартира готова приймати господарів. Правильне планування та дизайн житла принесуть власникам, задоволення від покупки, комфорт і впевненість у майбутньому.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *