У Тернополі з вікна стріляли по собаках і прибиральниці (ВІДЕО)

У Тернополі трапився інцидент, який ризикує вилитися у грандіозний скандал, оскільки поведінка ініціаторів появи обурливої ситуації може вказувати на серйозні прогалини у їхньому вихованні, а то й на проблеми із психікою.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук очевидиця подій Ірина Козлюк-Панько виклала відео, на якому їй вдалося зафіксувати те, що сталося, пише “0352”.

“Отак відірвались діти від маминої спідниці, пішли вчитись в коледж. Поселились в гуртожиток що на вул. Симоненка і займаються хтознати чим. Сьогодні в 11.30 я почула, як хтось стріляє по собаках, прибиральниці, що прибирала прибудинкову територію. В людини шок яка недоприбирала і пішла з роботи. Я до цих пір не можу прийти до себе як так можна….” – Написала пані Ірина.

“Добре, що знімали. Буде що тій поліції показати”. – Прокоментувала Оля Тимчук.

“Замість того, шоб знімати треба було міліцію викликати,а як би вбив цю прибиральницю!!! Ви задумались над тим??? На нею 100% чекала в дома своя сім’я ….” – Написала Уляна Риба.

Інформація про те, ким є невідомі “стрільці”, і чи становила їхня витівка загрозу для життя людини з’ясовується.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.