Тернополянка на “Х-факторі” отримала “так” від усіх судів (ВІДЕО)

З піснею “Индиго”, яку виконують Дана Соколова та Скруджи, приїхала 26-річна тернополянка на сьомий кастинг дев’ятого сезону шоу “Х-фактор” у Чернівці. В ефір каналу “СТБ” епізод вийшов у суботу, 13 жовтня.

MC Iren – саме так Ірен Гриців знають у нічних клубах. У інтерв’ю для телешоу дівчина розповіла, що все життя шукає місце під сонцем. У дитинстві їй не вистачало уваги і тому вона почала її привертати, пише 20 хвилин.

– Почались татуювання і, мабуть, воно все залишило слід, – каже дівчина. – Мене не запитували, як мої справи, як проходив день. Було таке: чому тебе не було в школі і ремінь. А хотілось елементарного – говорити про те, що на душі. Мама Ірен живе за кордоном, востаннє вони бачились два роки тому, як розповідає дівчина. Спілкуються вони рідко, бо мама не може прийняти роботу доньки. – Не сприймає вона мого способу життя, сприйняття світу, – каже Ірен. – Для неї це дивно.

Своїм виступом на “Х-факторі” Ірина хоче довести, що вміє співати і не все втрачено. – Щоб я не казала, думка мами завжди була важливою для мене, – каже тернополянка.

Виконання пісні “Индиго” не залишило байдужими Настю Каменських, Олега Винника та Дмитра Шурова. Андрія Данилка, як жартують журі, викрали інопланетяни. Тернополянка отримала три “так” і пройшла у тренувальний табір.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *