Під час перекриття дороги» покалічили молоду працівницю патрульної поліції

Вже не перший рік в Тернополі активно протидіють роботі котелень на альтернативному паливі, декілька десятків молодих людей, які називають себе активістами. Раніше вони займались мирними пікетуваннями, а нещодавно перейшли до практики перекриття доріг. На минулому тижні противники котелень двічі перекривали дорогу державного значення по вул.15 Квітня. Поліція їм не протидіяла. Були намагання вести діалог з протестувальниками, але протестуючі не звертали увагу на ці дрібниці. Згодом ця бездіяльність із боку правоохоронних органів призвела до трагедії. Як наслідок після третього перекриття дороги пролилася перша кров – постраждала працівниця патрульної поліції.

Тернополяни вимагають вибачень?
Черепно-мозкова травма, розбите лице, рвані рани – у Тернополі серйозно постраждала патрульна поліцейська під час перекриття дороги 13 жовтня на несанкціонованій акції протесту. Це ціна «демократичних» методів роботи тернопільської поліції.
Неправочинні перекриття руху транспортних засобів в районі БАМу – по вулиці 15 Квітня, Тарнавського та проспекту Степана Бандери у Тернополі тривали декілька днів.
Під час таких акцій пролилася перша кров – поліцейської. Як йдеться на сайті управління Патрульної поліції, дівчина-поліцейська в форменому одязі та світловідбиваючому жилеті регулювала дорожній рух, як водій автомобіля ВАЗ, не обравши безпечної швидкості, наїхав на неї. Як повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» тернополянин Святослав Журовськийhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155930448611864&id=580031863, під час несанкціонованого протесту поліцейські були змушені посилено забезпечувати безпеку дорожнього руху та публічний порядок. Одна із працівниць поліції, за словами тернополянина, попала під роздачу на недолугій акції.
«В Україні це вже не перший випадок, коли поліцейські навіть гинули, виконуючи свій обов’язок на акціях протесту. Це не “Беркут” на Майдані, це звичайний працівник поліції, який слідкував за безпекою протестуючих на недолугій і несанкціонованій акції. Ця кров на організаторах і всіх учасниках, які незаконно блокували рух транспорту. Якщо у них є хоч грам людяності, вони зобов’язані публічно вибачитись перед цією жінкою, взяти на себе весь фінансовий тягар лікування + моральні збитки», — наголосив Святослав Журовськийhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155930448611864&id=580031863Тернополянин зауважив, що кожен тверезомислячий тернополянин теж чекає вибачень від активістів за увесь безлад, який вони вчинили в місті протягом останніх днів. Як підмітив пан Святослав, жодна політична амбіція, жодне бажання виконувати брудні політичні замовлення не вартує втрати людського здоров’я і життя, тим більше людини, яка захищала їх своїм тілом.
Що ж стало причиною цієї справжньої трагедії, хто вивів на вулицю купку людей, які перекрили рух транспорту?

Чому перекривають вулиці?
Противники «альтернативи», які прикриваються словами, що тернопільські котельні на альтернативних джерелах палива не мають необхідних державних дозволів. Однак це неправда.
Ось конкретні факти, документи та дозволи контролюючих органів, які дозволяють будівництво та функціонування у Тернополі котелень на альтернативних джерелах палива.

Існує версія, що олігархи постачають дорогий газ Тернополю і не зацікавлені, щоб тернопільські котельні переходили на дешеву альтернативу. І вони намагаються на корінні «обрізати» саму ідею використання у Тернополі альтернативної енергетики. Адже на кону сотні мільйонів гривень, які щороку тернополяни платять газовим олігархам.

Тарас Мельник,

 

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *