Меню
Півтори години в заторі: на “БАМі” через пікет зупинявся транспорт (ФОТО)
17.10.2018 Новини

В Тернополі на “Сонячному” люди, які виступають проти будівництва торф’яних котелень. Дві вулиці зараз варто об’їжджати. Про це тернополяни пишуть в соцмережах.

“Оминайте Київську….півтори години їду додому з центру. Акція проти торф’яних котелень нівелювала бойкот заправок)”, – пише Аня Василенко.

За даними Святослава Журовського, через перекриття дороги в медзаклад не може потрапити чоловік, який потребує допомоги.

“Активісти знову тероризують Тернопіль.

Перекрито рух в двох точках, Тарнавського і 15 Квітня.Чоловік на фото – з порваними зв’язками, самостійно пересуватись не може, намагається потрапити в лікарню, годину часу його вже не пускають блокувальники.

Скільки тисяч людей сьогодні не потрапить вчасно додому? Скільком вчасно не доставлять ліки, їжу? Скількох дітей вчасно не заберуть з садочків-шкіл-секцій? Скільки людей запізниться на потяги і літаки? Скількох стареньких не відвідають родичі-опікуни-соціальні працівники?”, – пише Святослав Журовський.

Водночас жителі міста зауважують, що від перекриття страждають пересічні тернополяни, тоді як осіб, які стоять за ініціативою будівництва торф’яних котелень, це не зачіпає.

“Знаєте кому 100% не заважає даний “протест”? машинам що везуть торф в ці котельні, та чиновникам причетним до ситуації відвідувати роботу”, – додає Максим Давида.

фото: Аня Василенко, Святослав Журовський
Джерело: “0352”.

Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас